ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık alanında bir marka haline gelen Özcanlar Nakliyat yalnızca kurulduğu şehirde değil, tüm Türkiye’de en başarılı taşımacılık, nakliye hizmetini vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar geçen zaman zarfında tek amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız, sizlerin övünçleri ile bu denli kendini geliştirmiştir.

Adana evden eve nakliyat hizmeti veren en başarılı firmalardan biridir. Sahip olduğu üstün nitelikli araç filosu, uzman kadrosu ve ekipmanları ile sizlerin kâbusu haline gelen en kapsamlı nakliye eylemleri dahi, konfor ve huzur içerisinde gerçekleşerek tamamlanır. Misyonu ve vizyonu itibariyle yalnızca taşıma yapma arzusu olmayan firmamız, aynı zamanda taşımacılığını yaptığı her unsuru korumayı da hedeflemektedir. Yalnızca taşımacılık yapan diğer firmalara istinaden her türlü montaj işlemini de aşarıyla gerçekleştirir. Gerek nakliyenin başlayacağı noktada, gerekse diğer adrese teslim ediliş anında her paket kullanıma hazır olacak şekilde teslim edilir.

Adana evden eve nakliyat olarak evinizden uygun paketleme koşulları ile aracımıza yüklenen her eşyanız, kalite standartları gereği sigorta poliçemize dahildir.