BİLECİK EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir eve mi taşınacaksınız? Çok eşyanız var ve bu kadar eşyayı nasıl taşıyacağınız kara kara düşünmekte misiniz? Taşıma şirketleri sizden yüksek ücretler mi talep etmekte?

Korkmayın, Özcanlar Nakliyat evden eve nakliyatta yenilikleriyle sizlerle. Bilecik Merkez, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar, İnhisar ilçelerinde size hizmet vermekteyiz. Size garanti olarak sunabileceğimiz K3 belgemiz bulunmaktadır. Bilecik Evden Eve Nakliyat ile hizmetinizdeyiz. Taşınma sırasında eşyalarınızın herhangi bir zarar görebilme ihtimaline karşı, eşyalarınızı sigortalıyoruz. Yani eşyalarınıza bizim tarafımızdan verilecek en ufak zararı karşılıyoruz. Temel prensibi müşteri güveni olan şirketimizin, nakliyat fiyatlarını da gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Bilecik, Osmanlı Devleti’nin kurulduğu yerdir, biz Bilecik’e ve halkına hak ettiği değeri veriyoruz. Araçlarımız, gayet geniş ve moderndir. Hiçbir temizlik sorunu yoktur ve düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Daha önce birçok ilde verdiğimiz kusursuz hizmet, kalitemizin de tasdiklendiğinin bir kanıtıdır.

Özcanlar Nakliyat sayesinde artık Bilecik’te evden eve nakliyat korkusu ortadan kalkacak. Şirketimiz size, güvenli, hızlı ve kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktadır.