BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT

İnsanlar taşınma sırasında karamsarlığa kapılırlar. Yeni bir ev bulma derdi bir yana, evi bulduktan sonra nakliyat sıkıntısı da insanlara dert olur. Sizin nakliyat konusundaki sıkıntınızı ortadan kaldırmak için Özcanlar Nakliyat olarak Bitlis’te evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, şirketimizde çalışan personellerin almış oldukları eğitimler sayesinde nakliyat işini profesyonel biçimde yerine getirmekteyiz. Bitlis evden eve nakliyat adında birçok şirket mevcut ama hiçbiri bizim kadar işini severek yapmıyor. Özcanlar Nakliyat olarak Adilcevaz, Ahlat, Bitlis Merkez, Güroymak, Nizan, Mutki, Tatvan ilçelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz sizlere hizmet vermekteyiz. Şoförlerimiz dallarında sertifika sahipleridirler. Birçok nakliyat şirketinde nakliye işlemi sırasında ortaya çıkan sıkıntıları, bizim şirketimizde yaşamayacağınızın garantisi verebiliriz. Kendimize olan özgüvenimizin nedeni, yıllardır yapmış olduğumuz nakliyatlardan sonra müşterilerimizin bizi güler yüzlerle uğurlamasıdır. İşçilerimizin çalışma düzeni ve temiz taşıma araçlarımızı görünce farkımızı anlayacaksınız.

Özcanlar Nakliyat olarak biz, diğer nakliye şirketlerinden tamamen farklıyız. Hızlı nakliye yapan şirketler, genellikle eşyalarınıza özen göstermezler fakat bizim şirket politikamızda hızlı hizmetin yanı sıra, eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına almakta mevcuttur.