BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat konusunda halkımız biraz bilinçsizdir. Evimizdeki eşyaları ambalajmadan, düzensizce bir biçimde yapacağınız her işlem size daha yüksek masraflar çıkartacaktır. Bolu’da evden eve nakliyat artık hem ekonomik hem hızlı.

İlk gayemiz Bolu’da evden eve nakliyat kalitesini bir basamak daha arttırmak. Paketleme konusunda sahip olduğumuz özel ambalajlar ile eşyalarınızı titiz bir biçimde ambalajlıyoruz. Eşya adedinizi önceden öğrenerek, nakliyat için gerekli personel, araç ve ambalaj malzemesini hizmetten önce ayarlamaya ve planlamaya başlıyor ve bunun doğrultusunda size nakliyeden önce maliyeti belirtiyoruz. Bünyemizde bulunan eleman fazlalığı ve araç filomuzun genişliği sayesinde taşıma gününüzü geciktirmeden, size en hızlı biçimde hizmet ediyoruz. Bolu Merkez, Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa ilçelerinde devam ettirmekte olduğumuz taşıma hizmetiyle Özcanlar Nakliyat olarak, Türkiye’deki nakliye ağımıza güzel Bolu şehrimizi eklemişte bulunuyoruz. Şirketimiz eşyalarınızı sigortalayacağı için, nakliyat sırasında olası bir aksilikte eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar, şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Siz, bu güzel şehrin, güzel insanlarına elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Özcanlar Nakliyat olarak bu istikrarı korumak için çalışan kadromuzda sürekli olarak profesyonel elemanlara yer veriyoruz.