ÇANAKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Çanakkale evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri firması olarak uzun yıllardır bu sektör üzerinde çalışmakta ve işimizi en iyi şekilde yapabilmek ve siz değerli müşterilerimize en iyi nakliye hizmetini vermek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız.

Çanakkale evden eve nakliyat firmamız bünyesinde oldukça tecrübeli taşıma elemanlarına ve diğer personellere sahiptir. Firmamızdaki tüm personellerimiz bu iş üzerine uzun yıllar çalışmıştır ve işini en iyi bir şekilde yapmak için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Çanakkale evden eve nakliyat firmamız sizin evinizdeki ağır elektronik ev eşyalarını, koltuk takımlarınızı ve diğer hassas mobilyalarınızı en iyi şekilde paketler ve darbelere maruz bırakmadan nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Ayrıca eşyalarınızın yolda hasar görmemesi ve toz, toprak gibi dış etkenlere maruz kalmaması için folyo ile kaplanır.

Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı evinizden araçlarımıza yüklenmeden önce sayımı yapılarak siz değerli müşterilerimizin güvenliği için eşya sigortası yapılır. Sonrasında yeni evinize özenle yerleştirilir ve eşyaların durumu kontrol edilerek eviniz size teslim edilir.