ÇANKIRI EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Çankırı evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketi olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin taşınma durumlarınızda vs. yardımında bulunmaktan gurur duymaktayız. Uzun yıllardır bu meslekte birçok yenilikleri sağlayan şirketimiz her şehre nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Çankırı evden eve nakliyat şirketi olarak sürekli olarak yeni araçlarımız bulunmaktadır. Ayrıca şirketimize aldığımız çalışanlarımızın hepsi nakliye alanında tecrübeli, deneyimli kişilerdir. Çalışanlarımız öncelikle evinizdeki eşyaların ölçümünü yapacak ona göre kullanacağımız nakliye aracımızın büyüklüğünü belirleyeceklerdir. Daha sonrasında çalışanlarımız nakliye aracımızla sizin belirlediğiniz bir günde ve saatte evinize gelip taşınacak eşyalarınızı özenle ve dikkatle araçlarımıza taşıyacak, ağır ve değerli olan elektronik ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı folyoya saracak ve darbelere karşı bir miktar daha korunmasını sağlayacaktır. Ayrıca folyolama işlemi eşyalarınızın evinizden çıktığı gibi yeni evinize aynı temizlikte gitmesini de sağlayacaktır.

Çankırı evden eve nakliyat şirketi olarak taşımasını yaptığınız ev eşyalarınızın hepsini iş başlangıcında sayıyor ve bu eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Daha sonra yeni evinize eşyalarınızı taşıyor ve son kontroller sonrası size teslim ediyoruz.