KIRKLARELİ EVDEN EVE NAKLİYAT VE EŞYA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Kırklareli evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini yapan bir şirket olarak uzun yıllardır Kırklareli ilinde sevgili müşterilerimizin hizmetinde çalışmakta, en uygun, en kaliteli hizmeti, en ucuz ve cazip fiyata vermeyi hedef edinerek çalışmaktayız. Ayrıca sürekli olarak rakip nakliyat firmalarının yaptığı yenilikleri, gelişmeleri büyük bir dikkatle takip etmekteyiz ve bu gelişmeleri bütçemiz ve diğer imkanlarımız doğrultusunda biz de gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca biz Kırklareli evden eve nakliyat şirketi olarak tek bir amacımız vardır. İşimizi yaparken müşteri memmuniyeti. Bizim şirketimizde müşteri memmuniyeti çok önemlidir ve tüm çalışanlarımıza bu ilkenin önemini anlatır, bu kurala uymalarını sağlarız. Ve Kırklareli evden eve nakliyat şirketimiz yaptığı işlerinde herhangi bir miktar, mesafe gibi ölçütler ile müşterilerini kısıtlamaz ve her türlü eşyalarınızı her mesafeye sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlar.

Ayrıca Kırklareli evden eve nakliyat şirketimiz taşıdığımız eşyalara dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı yaptığımız nakliyat sigortası ile müşterilerimizi güvenceye alır ve olası bir hasarda zararları karşılar.