Ofis Taşımacılığında güvenilir hizmet

Hayal edin ve bizler de gerçekleştirelim. Ofisinizi mi taşıyacaksınız? Hiç yorulmadan ve hayal kırıklığına uğramadan taşınmak mı istiyorsunuz? Öyleyse seçiminizi en doğru şekilde yapmalı ve bizi tercih etmelisiniz. Kurumsal olarak hizmet vermekte olan firmamız sizler için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız ve bu sebeple tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Uzman ve güleryüzlü ekibimiz hemen ofisinize gelmekte ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ile ilgili bir çalışma yapmaktadır. Daha sonra eşyalarınız profesyonelce paketlenmekte ve aynı zamanda uzman mobilyacımız sayesinde mobilyalarınız demonte hale getirilerek taşınmaktadır. Özenle taşınacak olan her parça paketlenecek ve ayrıştırılarak en son teknolojiler ile donatılmış araçlarımıza yerleştirilerek dilediğiniz yere gidebilecektir. Aynı şekilde yeni adresinizde de eşyalarınız hızlı bir şekilde monte edilecek ve size sadece arkanıza yaslanmak kalacaktır. Gülümsetmek zor iştir. Bizler sizlerin memnuniyeti içi gereken tüm koşulları sağlayabilmek adına gece gündüz çalışarak verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde yüzlerinizde bir gülümseme yaratabilmek için mücadele etmekteyiz. Bu noktada seçkin çalışanlarımız ve zengin filomuz ile sizler için en doğru taşımacılık yöntemini belirlemede hiç zorlanmıyoruz.

Ofisinizde yer alan evraklar da dahil olmak üzere her parçayı dikkatle paketleyen, kolileyen kadromuz sizler için en doğrusunu yapabilmenin mücadelesini vererek sektörde kalıcı olabilmenin gereklerini yerine getirmekte ve sizlere kurumsal bir firma ile çalışabilmenin ayrıcalığını yaşatabilmektedir.

OFİSİNİZİ TAŞIMAK BİZİM İŞİMİZ

Ofisinizi mi taşıyacaksınız?  Endişelenmeyin. Firmamız uzman ve lider kadrosuyla; profesyonellik anlayışıyla, kurumsal yaklaşımıyla her türlü ihtiyacınıza en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız nakliyecilik sektöründe ki en son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu noktada yenilikçi yaklaşımıyla ofisinizin taşınması esnasında ciddi anlamda kusursuz bir hizmet sunar. Mükemmeliyetçi anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımı ile ofisinizi ister şehir içerisinde isterseniz şehirlerarasında en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir şekliyle taşımaya ve birbirinden yenilikçi yaklaşımlarla farklı çözümler sunmaya devam ediyor.  Firmamız güler yüzlü ve uzman kadrosuyla taşıyacağınız ofisi ziyaret ederek ofisinizin taşınmasında izlenecek tüm yöntemleri tespit ediyor ve sizin de istekleriniz doğrultusunda en doğru taşıma şeklini belirlemektedir. Ofisinizde bulunan arşiv ve dokümanlarınız özel kâğıtlar ile sarılıyor. Kâğıtların üzerine kaybolma ve karışmayı önlemek adına isim, soyadı vb gibi bilgiler yazılıyor. Özel kraft kâğıtlar ile sarılan bu dosyalar kolilere yerleştiriliyor. Ofis mobilyalarınız firmamızın uzman mobilya ustaları tarafından demonte hale getiriliyor. Ve yeni ofisinize doğru ileri teknoloji ile donatılmış araçlarımız ile ister şehir içi ister şehir dışı taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.

Yaşamımızın büyük bir kısmını ofislerimiz de geçiririz. Son derece önemli projelerimiz, belgelerimiz, yıllardır süregelen başarılarımızın en önemli tanığıdır. Bu nedenle her daim memnuniyetinizi düşünen firmamız taşıma esnasında yaşanabilecek risklere karşı eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyor. Size ise sadece bir telefon açmak ve yeni ofisinize geçmenin tadına varmak kalıyor.
Ofis taşımacılığında ilk olarak expert elemanlarımız gelerek ofisi inceler ve bu inceleme sonrasında ofiste etüd çalışması yapılır. Eğer anlaşma sağlanırsa nakliye işlemi kağıt üzerine dökülür ve imzalanır. İşyeri sahibi direkt olarak şirketimizin müşteri temsilcisine muhattab olur.

Taşıma işleminin daha seri ve rahat olabilmesi için ofisi oda oda taşıyarak araçlara istifleriz. Demonte olması gereken masa-dolap vb. eşyalar demonte edilerek ambalajlanır ve araçlara yüklenir.

Tüm ofis eşyaları ithal pet graft kağıtlara sarılarak kolilere doldurulur ve onlarda araca yüklenir. Ayrıca bu eşyalarınız araca yüklenirken, indirilirken ve nakil işlemi boyunca sigortalıdır.